Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Więcej mocy – Nissan GT-R 2010

Nissan GT-R Nissan GT-R - kandydat do nagrody w kategorii World Performance Car of the Year

Moc 3,8-litrowej, podwójnie doładowanej, sześciocylindrowej jednostki napędowej wzrosła bardzo niewiele, bo tylko o 5 koni mechanicznych i wynosi teraz 485 czworonogów. I nie ma w tym nic dziwnego, bo 480 koni mechanicznych poprzednika było więcej niż wystarczające.

W skrzyni biegów nowy jest moduł sterujący zmianą przełożeń (Transmission Control Module), sprawiający, że biegi GT-R zmienia teraz bardziej gładko niż poprzednio. W zawieszeniu zaś pojawiły się nowe amortyzatory, dzięki którym auto jeszcze lepiej trzyma się drogi.

Kosmetyczne zmiany objęły też zaciski hamulcowe, na których znajdują się teraz loga Brembo i Nissana, zaś nowe są 20-calowe przyciemnione obręcze aluminiowe, będące w modelu Premium pomalowane ciemnym lakierem. W ofercie GT-Ra pojawiła się też nowa barwa nadwozia - bardzo modna ostatnio perłowa biel.

Nissan GT-R 2010 już wkrótce dostępny będzie w wybranych salonach dealerskich w Stanach Zjednoczonych za niewiele wyższą cenę niż model z zeszłego roku.

 

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 510 000 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Nissan przygotował lekko odświeżoną wersję swojego topowego modelu GT-R. Wyróżnia się on nie tylko podniesioną mocą swojego silnika.
    auto motor i sport, 2009-03-18 13:37:14
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij