Więcej odświeżonego Porsche 911

Porsche opublikowało zdjęcia z testów nowej „911” w Południowej Afryce. Przyłapano również kolejny, niezamaskowany egzemplarz. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 553 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Porsche powoli zaczyna odkrywać karty poliftowej „911”. Powiedzmy  „oficjalne karty”, bo przecież szpiegowskie zdjęcia ukazujące całe auto bez jakiegokolwiek kamuflażu trafiły do sieci już kilka dni temu. Pomimo że wszyscy zainteresowani tematem już zaspokoili swoją ciekawość co do wprowadzonych stylistycznych zmian, to producent jak gdyby nigdy nic nadal stara się budować napięcie i zapowiada nadejście odświeżonego Porsche 911 garścią zdjęć z przedprodukcyjnych testów, jakie model odbył w Południowej Afryce. Jednocześnie nie przejmuje się już zbytnio ukrywaniem aktualnie testowanych egzemplarzy.

REKLAMA

Dzięki dwóm przyłapanym „911”, jej stylistyka nie ma już przed nami tajemnic. W Pradze Porsche ujawniło nam swój „zadek”, a szalejąc po Nurburgringu pokazało się w pełnej krasie.

 

 

Uchwycony na krótkim, acz dość szczegółowym filmiku model to Carrera S. Póki co Porsche nie podaje żadnych informacji à propos napędu tej wersji, ale mówi się, że jej „sercem” może być 3,4-litrowy boxer wspomagany turbo. Podstawową Carrerę może natomiast napędzać mniejszy, 2,7-litrowy silnik o mocy nawet 400 KM! Tradycyjnie będzie to boxer, ale zgodnie z najnowszymi trendami – wspomagany turbosprężarką.

Publiczny debiut odświeżonej „911” już w połowie września na targach samochodowych we Frankfurcie. Zanim to jednak nastąpi, producent z pewnością opublikuje oficjalne zdjęcia i szczegółowe dane techniczne dotyczące zretuszowanego modelu. 

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA