Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Wojna trwa!

Wojna Północ–Południe w Białymstoku Wojna Północ–Południe w Białymstoku

Już od eliminacji w Gdyni, wraz z Wojną, odbywać się będą międzynarodowe zawody z serii dB Drag Racing! Wraz z firmą Caraudio Network Wojna Północ-Południe tworzy nową jakość na polskiej scenie. W końcu zawody CA przestaną kojarzyć się z turniejami dla smutnych panów i pokażą, jakie show może im towarzyszyć. 17 maja, zostanie rozegrany pierwszy w kraju Bass Race - jest to konkurs dla wszystkich. Nie musisz mieć sprzętu za grube tysiące, nie musisz mieć instalacji przygotowywanej przez 3 zimy - wystarczy, że znasz swój sprzęt, umiesz nim operować, a masz szanse wygrać i zdobyć punkty do światowego rankingu. Informacje o regulaminie tu : https://dbdrag.pl/Regulamin.html. Zmierz się z całym światem, pokaż, że Polskie samochody mogą rywalizować z resztą Europy nie tylko na płaszczyźnie stylingu, ale także i Car Audio !

Do II eliminacji zostało jeszcze trochę czasu, ale już od dziś możecie picować swoje fury i zgłaszać je do konkursu przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.wojnapp.pl . Jak zwykle do wygrania 1000zł oraz masa gratów ufundowana przez VIBE. Zapraszamy!

 

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  ktoś z forum się wybiera? Ja chyba przyatakuję
  esper, 2009-05-12 20:47:42
 • avatar
  zgłoś
  Kurz bitwy opadł już po pierwszej, bardzo udanej eliminacji w Białymstoku. 17 maja sztab Wojny Północ-Południe przenosi się na wybrzeże, a konkretnie do Gdyni. Podczas Speed Manii odbędzie się druga eliminacja cyklu. Impreza po raz pierwszy zawita nad morze dając szanse pokazania się świetnym projektom, których przecież pełno w tym rejonie kraju.
  auto motor i sport, 2009-05-12 12:29:34
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij