Współpracy ciąg dalszy

Renault Twingo Rip Curl
Renault Twingo Rip Curl
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Seria limitowana o nazwie Rip Curl, powstała przy współpracy z producentem sprzętu i odzieży sportowej dla surferów oraz snowboardzistów, zastąpiła w ofercie rynku polskiego i krajów bałtyckich wersję Dynamique. Samochód wyróżnia się dodatkowo naklejkami Rip Curl umieszczonymi na obudowach świateł przeciwmgłowych, tylnym słupku i tylnej klapie.

W kabinie wprowadzono nowy wystrój w stylu Rip Curl, wyróżniający się specjalną tapicerką z wyszywanym logo Rip Curl oraz nakładkami na progi z napisami Rip Curl. Nowy czerwony odcień lakieru podkreśla dynamiczny charakter samochodu. Kolor ten odnajdziemy również we wnętrzu na włącznikach klimatyzacji, obramowaniu prędkościomierza oraz obudowie przenośnego schowka na drobne przedmioty.

W Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii seria jest oferowana z benzynowym silnikiem 1.2 16V o mocy 75 koni mechanicznych. Samochód kosztuje na polskim rynku 40 700 zł. Seria limitowana Twingo Rip Curl jest również dostępna na rynkach Francji, Niemiec, Włoch, Belgii, Portugalii, Austrii, Węgier i Republiki Czeskiej.

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA