Wybierz się na targi do Lipska

AMI, AMI 2010, Lipsk
Peugeot RCZ to auto, które szczególnie zwróciło naszą uwagę. Na zdjęciach prasowych wyglądało świetnie, a "w realu" wygląda równie dobrze. Czekamy na pierwsze jazdy próbne.

 

REKLAMA

Mieszkańcy Wrocławia mają do Lipska jedynie 370 kilometrów. Z Poznania to odległość 440 km. Katowice od Lipska dzieli 550 km, a Warszawę - 750 km. Trochę dobrych chęci i można zaplanować krótką wycieczkę do Niemiec by na własne oczy zobaczyć Peugeota RCZ, BMW serii 5 w wersji kombi, Audi A1, VW Touarega, Hondę CRS czy takie rodzynki jak Mercedes SLS AMG, Audi R8 spyder, czy najnowszą Corvettę albo Chevroleta Camaro.

 

Do tego nie zabraknie atrakcji dodatkowych, takich jak jazdy próbne najnowszymi modelami, demonstracje technik bezpiecznej jazdy, czy poznanie eksponatów europejskich muzeów motoryzacji. Organizatorzy zaplanowali do tego dni tematyczne: niedziela, 11 kwietnia będzie Dniem Kształcenia Kierowców (dla nauczycieli nauki jazdy, młodych kierowców oraz kursantów), wtorek, 13 kwietnia to Dzień TAXI (dla przedsiębiorców, kierowców oraz wszystkich zatrudnionych w branży), a środa, 14 kwietnia to Dzień Kariery, przygotowany dla uczniów, osób przyuczających się do zawodu, studentów oraz absolwentów, jak również dla nauczycieli, mistrzów zawodu oraz profesorów. Impreza potrwa do przyszłej niedzieli - 18 kwietnia, więc jest jeszcze sporo czasu na podjęcie decyzji.

Bliższe informacje na temat dojazdu, kosztów i szczegółowy program znajdują się na stronie organizatora - www.targi-ami.pl.

Niezdecydowanych zapraszamy do pierwszej części naszej galerii, w której prezentujemy ciekawsze okazy tegorocznej edycji targów.

REKLAMA