[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Wybrałbym Kubicę – twierdzi Ecclestone

W Internecie pojawia się coraz więcej informacji sugerujących, jakoby zespoły Ferrari oraz Renault przymierzały się do skorzystania z usług Roberta Kubicy.

Robert Kubica w bolidzie BMW Robert Kubica w biało-niebieskim BMW F1.08. Ten sezon dla Polaka i jego kibiców zapowiada się wyjątkowo!

Jeżdżący w stajni BMW Sauber 23-latek wspaniale rozpoczął sezon 2008. Obecnie zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji kierowców.

Niemiecka gazeta Bild am Sonntag cytuje prezydenta i szefa Formuła One Administration, Bernirgo Ecclestone'a, który stwierdził: "Gdybym był szefem zespołu, wybrałbym Kubicę".

Okazuje się, że Renault oraz Ferrari pytały już BMW o szczegóły kontraktu Kubicy. Polak związany jest z niemieckim zespołem do 2009 roku, możliwe jest jednak skrócenie kontraktu w przyszłym roku.

REKLAMA

Źródło: F1-live.com

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 142 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij