Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.5

Wybuchła wojna! Wojna Północ–Południe!

Wojna Północ–Południe w Białymstoku Wojna Północ–Południe w Białymstoku

Odpowiedź z podlaskiej sceny tuningowej okazała się imponująca. Zainteresowanie zmaganiami w ramach Wojny Północ - Południe, przerosło oczekiwania organizatorów. Na placu bitwy stawiło się 40 zmodyfikowanych samochodów, z których do eliminacji dopuszczono 20. Tylko najlepiej prezentujące się auta mogły walczyć o tytuł Best of the Bests Wojny Północ - Południe, jak i o punkty, dające możliwość kwalifikacji do Wielkiego Finału. Efektowne prezentacje na macie, w towarzystwie hostess WPP, zwanych War Girls, elektryzowały widzów i i ściągały uwagę obiektywów fotograficznych.

Na imprezie pojawiło się kilka samochodów znanych z poprzedniej edycji WPP, takich jak zrobiona po niemiecku Skoda Octavia Kuby, niedawno opisywana na 4Tuning, czy żółta Honda PPM'a - zwycięzca klasy Japan w sezonie 2008. We wszystkich znajomych samochodach właściciele poczynili całą masę zmian, które dają im jeszcze większe szanse na odniesienie końcowego sukcesu w Wojnie. Na pierwszej eliminacji wypłynęły także samochody, o których niewiele osób wcześniej słyszało, czy miało okazje je oglądać. DUBstyle'owy Lexus IS w topowej odmianie, kolejny, żółty Civic z mocnym swapem pod maską, czy Octavia kombi, wypakowana po brzegi sprzętem car audio i zaskakująca nowatorskimi patentami - wszystko to musiało się podobać.

Sędziowie mieli pełne ręce roboty, gdyż nowy regulamin oceniania wymaga bardzo dokładnego prześwietlenia każdego startującego samochodu. Koniec końców, tytuł Best of the Bests imprezy zdobył Piotr Mrozowski (PPM) i jego kanarkowa Honda Civic. Zwycięzca otrzymał 1000zł w gotówce, oraz nagrody od firmy Vibe. Kolejne starcie WPP już 17 maja w Gdyni, a tuningowa poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Było całkiem ok i oby więcej takich imprez w Białymstoku. Głównie to patrzyłem na gorące hostessy, ale co jakiś czas zwracałem uwagę też na auta
  Matuu, 2009-04-29 15:32:00
 • avatar
  zgłoś
  Największy tuningowy cykl imprez w Polsce ruszył do ataku! Pierwsze starcie największego cyklu imprez tuningowych w Polsce odbyło się 25 oraz 26 kwietnia w Białymstoku, podczas Car Audio & Tuning Show.
  auto motor i sport, 2009-04-29 14:28:18
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij