Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Wyciek Volvo S90 na... modelu

Czy prawdziwy samochód będzie tak wyglądał? Biorąc pod uwagę, że takie modele tworzy się w oparciu o istniejące auta, prawdopodobnie właśnie takie będzie nowe Volvo S90.

Pisaliśmy już o podobnym przypadku, wycieku auta na modelu w skali 1:18. Samochodzik łudząco przypomina Bentley'a, który niedługo wyjedzie na ulice. Czy podobnie będzie w przypadku Volvo S90?

Flagowa limuzyna szwedzkiej marki będzie stylistycznie nawiązywała do dużego SUV-a - XC90. Przednie reflektory LED w kształcie obróconej litery "T", ostre linie i pełno chromu to elementy najbardziej rzucające się w oczy. Nowy model zapewne będzie większy od "staruszka" S80. Szwedzka limuzyna rozmiarami może podchodzić pod Audi A8 i podobną konkurencję.

Konstrukcja Volvo S90 będzie oparta na nowej platformie Scalable Product Architecture. Auto ma pojawić się już w przyszłym roku. Za sedanem ma podążyć wersja kombi - V90. Pod maską znajdą się silniki zapożyczone z XC90, a więc będą to jednostki 4-cylindrowe z turbodoładowaniem. Wewnątrz znajdziemy rozwiązania znane z dużego SUV-a. Kabina zapewne wypełniona będzie skórą, drewnem i szlachetnymi metalami.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij