Wyciek nowego Renault Megane IV

Renault Megane czwartej generacji zrywa z dotychczasowym designem. Zajrzyj i zobacz, jak wygląda nowy francuski hatchback w detalach, przed oficjalną premierą.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 84 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Nowe Renault Megane mocno upodobniło się wyglądem do większego Talismana. Ostre linie i rzucające się w oczy reflektory LED to najmocniejszy wyróżnik nowego Megane'a. Nie da się też pominąć dużego logo Renault. Z profilu ta bryła przypomina nam obecną generację. Zaostrzono jedynie linie poniżej drzwi. Z tyłu dominują światła LED, które pociągnięto praktycznie przez całą powierzchnię klapy.

Pokazana na zdjęciach z wycieku to wersja usportowiona GT. W niej z tyłu zamontowano dwie kwadratowe końcówki wydechu oraz dyfuzor. W innych odmianach zapewne tył jest "grzeczniejszy". Wnętrze to też dobrze znany z innych, nowych modeli Renault wygląd deski. Dominuje tu ekran dotykowy a'la tablet, centralny obrotomierz i pionowo zaprojektowana konsola centralna.

Więcej szczegółów o nowym Renault Megane poznamy zapewne w ciągu kilku dni, jeszcze przed oficjalną premierą we Frankfurcie.

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA