[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Wyciekły kolejne zdjęcia Kia Sportage

Im bliżej premiery, tym więcej przecieków pojawia się na temat modelu Kia Sportage. Koreański przedstawiciel segmentu SUV ujawnił się w pełnej krasie. 

To już kolejny przeciek dotyczący koreańskiej marki w ostatnich dniach. Kilka dni temu prezentowaliśmy pierwsze zdjęcia nowego modelu Optima. Koreański serwis internetowy TheKoreanCarBlog zaprezentował pierwsze zdjęcia nowej Kii. Nad wyglądem nowej generacji pracowała ekipa projektantów z Europy. Sportage nabrał jeszcze agresywniejszych i bardziej dynamicznych kształtów. Nie wiemy jeszcze jak wygląda wnętrze, ale informatorzy donoszą o tym, że Kia bardzo mocno popracowała nad jakością wnętrza. Próbkę nowej jakości można zobaczyć w nowej generacji Sorento.

Nowa Kia Sportage współdzieli platformę z Hyundaiem Tucson. Pod maską pojawią się te same silniki oraz skrzynie biegów. Można się spodziewać silnika benzynowego o pojemności 1,6 litra, którego moc to 135 KM w wersji wolnossącej. Ten sam silnik wyposażony w turbosprężarkę będzie generował 184 KM. W wachlarzu jednostek Diesla pojawi się motor o pojemności 1,7 litra (115 KM) oraz 2,0 (136 i 184 KM).

Standardowo jednostki będą współpracować z sześciobiegową przekładnią ręczną. W opcji będzie dostępny sześciobiegowy automat lub siedmiobiegowa skrzynia dwusprzęgłowa. Klienci będą mieli do wyboru wersję napędzaną na przednią lub wszystkie osie.

Oficjalna prezentacja czwartej generacji Kia Sportage nastąpi podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie w połowie września.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 103 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij