Wyjątkowe Ferrari F40 na sprzedaż

Ferrari F40 to samochód-legenda, który nie jest dostępny dla zwykłych śmiertelników. Jedyna kwestia to odpowiednia ilość gotówki, by móc wziąć udział w aukcji.

Firma aukcyjna H&H Classics zaprezentowała właśnie egzemplarz Ferrari F40, który niebawem trafi pod młotek. Ten model został wyprodukowany w 1992 roku specjalnie dla Francisa Johna Connolly.

REKLAMA

Jest to jedyny egzemplarz F40 na świecie, który posiada fabrycznie montowaną tapicerkę Conolly. Dodatkowo na obudowie bezpieczników, która jest obszyta skórą, pojawił się herb Connolly.

Auto było głównie wykorzystywane do celów promocyjnych, a także podróży służbowych po Europie. Samochód jest w doskonałej kondycji, określanej przez specjalistów jako "top-notch", a na liczniku widnieje przebieg 30 255 km.

Specjaliści szacują, że ten konkretny egzemplarz powinien znaleźć nabywcę za kwotę w okolicach 3,3-3,5 miliona złotych. Dla osób, które na co dzień nie dysponują taką gotówką, mamy prezent na pocieszenie. Ferrari F40 z klocków LEGO akurat może się przydać na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA