Wyjątkowe M4 na 25 urodziny działu BMW Individual

Dział BMW Individual zajmujący się personalizacją obchodzi właśnie swoje 25 urodziny. Żeby odpowiednio uczcić swoją rocznicę przygotował specjalną wersję modelu M4.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 172 900 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

25 rocznica to zawsze jest dobry powód do świętowania. I nie ważne czy chodzi o rocznicę ślubu, czy tak jak w tym przypadku, o ćwerćwiecze funkcjonowania działu BMW Individual. Trzeba to jakoś uczcić. Tak też postanowili zrobić panowie zajmujący się personalizacją bawarskich modeli i stworzyli specjalną wersję M-czwórki na dwudziestopięciolecie działania swojego działu.

REKLAMA

Rocznicowy model wyróżnia lakier o głębokim kolorze Macao Blue, na tle którego wyróżniają się niepomalowane elementy nadwozia wykonane z włókna węglowego takie jak: dach, lusterka oraz elementy przedniego zderzaka wraz ze splitterem.

 

We wnętrzu tego M4 znajdziemy więcej elementów, które wpływają na jego wyjątkowość i pozwolą poczuć kierowcy, że prowadzi auto jedyne w swoim rodzaju. Pierwsze w oczy rzucają się świetnie wyglądające, dwukolorowe fotele ze zintegrowanym zagłówkiem, na którym wyszyto wzór obwieszczający 25 rocznicę działu Individual. W kabinie nie brakuje też wszędobylskiego logo „M”. Poza standardowymi miejscami, znalazło się też na konsoli środkowej i dźwigni hamulca ręcznego. Górna część kokpitu obszyta kontrastującą nicią i wstawki z włókna węglowego dodatkowo podkreślają charakter i wyjątkowość auta.

Niektórzy fani bawarskiego coupe mogą być zawiedzeni, że M4 na 25 rocznicę ma takie same osiągi, jak każde inne M4, które opuściło fabrykę. Parametry silnika nie zmieniły się tutaj ani odrobinę. Auto wciąż napędza ta sama, 3-litorwa, sześciocylindrowa jednostka TwinPower Turbo, która pod prawą nogą zapewnia 431 KM i 550 Nm. Pierwsza „setka” w 4,1 s to wynik mający szansę na zadowolenie większości amatorów szybkiej jazdy. 

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA