[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Wyjątkowy Land Rover Defender na sprzedaż

Rowan Atkinson postanowił sprzedać jeden ze swoich samochodów. Popularny aktor pozbywa się Defendera z limitowanej edycji.

Land Rover Defender 90 Heritage Land Rover Defender 90 Heritage Rowana Atkinsona

Rowan Atkinson w świadomości wielu osób zaistniał jako Jaś Fasola. Inni wiedzą natomiast, że Atkinson jest wielkim fanem i kolekcjonerem wyjątkowych samochodów. W jego garażu stał do niedawna legendarny McLaren F1, którego później rozbił, a następnie sprzedał za - bagatela - 8 mln funtów.

Inne rarytasy w garażu Rowana Atkinsona to Mercedes SLS AMG, Rolls-Royce Phantom Coupe z silnikiem V16 czy Aston Martin V8 Zagato. Był też Land Rover Defender 90 Heritage z limitowanej kolekcji, który właśnie trafił na aukcję. Rowan Atkinson najpewniej pozbywa się auta, by zrobić w garażu miejsce dla Defendera 110, czyli dłuższej wersji terenowego klasyka, którego jest od niedawna szczęśliwym właścicielem.

Wyjątkowy egzemplarz ma na liczniku przebieg 2260 mil. Jest jednym z zaledwie 400 brytyjskich egzemplarzy powstałych w ramach specjalnej, limitowanej edycji na zakończenie 67-letniej produkcji Defendera.

Pomalowany jest zielonym lakierem Grasmere Green. Właściciel dokonał w nim kilku usprawnień, jak lepszy system audio, hak holowniczy oraz specjalne miejsce do przewozu psa.

Atkinson otrzymał go pod koniec listopada 2015 roku i niemal nim nie jeździł - raptem niewiele ponad 3600 km. Auto, dostępne wówczas w cenie 27,8 tys. funtów, jest więc oferowane jako niemal nowe, a do tego niedawno przeszło swój pierwszy przegląd w ASO.

Aukcja Silverstone Classic odbędzie się pod koniec lipca. Eksperci spodziewają się ceny końcowej na poziomie 38 - 45 tys. funtów. Zważywszy jednak na wyjątkowość tego konkretnego egzemplarza, może to być o wiele większa kwota.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij