Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Wyjazd na Formułę 1

Start do GP Australii – Kubica kontra Hamilton Start do GP Australii – Kubica kontra Hamilton.

Jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji najlepszych kierowców świata o koronę mistrza Formuły 1, na polskim rynku debiutuje oferta kompleksowych wyjazdów na imprezy Grand Prix. Pakiety wycieczkowe są przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grupowych i obejmują m.in. miejsca na trybunach, noclegi, kontakt z ekspertami, czy dostęp do "Paddock Clubu".

W ramach opracowanej oferty, przygotowane są wyjazdy na wszystkie europejskie rundy mistrzostw świata Formuły 1, a także na Grand Prix Bahrajnu oraz finałową imprezę sezonu w Abu Dhabi. Łącznie na 10 z 17 wyścigów nadchodzącego sezonu.

Typowy pakiet obejmuje m.in. bilety na jedną z bardziej eksponowanych trybun, noclegi, transport między hotelem a torem, a także upominki (plecak i czapka F1, zatyczki do uszu, etui na bilet). Natomiast dla najbardziej wymagających klientów, w każdym wypadku istnieje możliwość wykupienia wejściówki do "Paddock Clubu", będącego połączeniem ekskluzywnej restauracji z tarasem widokowym. Wstęp obejmuje szereg atrakcji, jak np. wizytę w padoku oraz możliwość spaceru po alei serwisowej.

Niektóre oferty obejmują również lokalne atrakcje, typu rejsy statkiem lub pustynne safari.

Wyjazdy na wyścigi Formuły 1 są realizowane we współpracy z Grand Prix Travel Team, którego wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest Bissole Sp. z. o.o. Więcej informacji na stronach www.bissole.pl oraz www.gptt.pl.

Źródło: Bissole

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  wystarczyło spojrzeć na datę by stwierdzić, że to art sprzed ponad roku...
  esper, 2010-03-12 18:44:47
 • avatar
  zgłoś
  To tez i Fun Club oferuje atrakcyjne wyjazdy na Grand Pirx
  ~Gość, 2010-03-12 17:53:58
 • avatar
  zgłoś
  Bissole Grand Prix Travel Team Polska oferuje pakiety wycieczkowe na wyścigi Formuły 1.
  auto motor i sport, 2009-01-30 13:13:43
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij