REKLAMA

Wynajem samochodów Sixt DriveSmart by BP

Sixt DriveSmart by BP to opracowany wspólnie przez Sixt Rent a Car oraz BP ogólnodostępny program najmu samochodów. Łączy mobilność i nowe samochody z brakiem obciążeń związanych z byciem właścicielem auta.

Sixt DriveSmart by BP Materiały prasowe
Sixt DriveSmart by BP

Zmiany dotyczące szeroko pojętej mobilności są nieuniknione i dzieją się na naszych oczach – alternatywne źródła napędu pojazdów, carsharing, pojazdy autonomiczne. Z badań rynku nad elektromobilnością wynika, że coraz więcej osób ceni sobie mobilność, niekoniecznie łącząc ją z chęcią posiadania swojego auta.

Polski rynek motoryzacyjny w ciągu ostatnich dwóch lat rozwinął ofertę najmu krótkoterminowego dla klienta indywidualnego. Umożliwia ona użytkowanie wybranego pojazdu w ramach miesięcznej opłaty, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Brakowało jednak kompleksowej oferty, łączącej wiodące brandy z dostępnością i szerokim wyborem aut.

Małgorzata Bogacz, Dyrektor Marketingu BP Europa SE, oddział w Polsce: "Z uwagą śledzimy trendy, dostosowując do nich ofertę, biorąc pod uwagę potrzeby klientów. Z naszej analizy wynika, że rośnie ze strony klientów zapotrzebowanie na taką ofertę. Propozycja wspólnego projektu z firmą Sixt Rent a Car przyszła w odpowiednim czasie. Chcemy być bliżej klientów, towarzyszyć im w trakcie podróży."

REKLAMA

REKLAMA

Andrzej Olesch, Dyrektor Handlowy Sixt Poland: "Sixt DriveSmart by BP to zupełnie nowy rozdział w historii marki. Do tej pory Sixt Rent a Car był znany głównie jako wypożyczalnia aut z ofertą ukierunkowaną na klienta biznesowego. Teraz wprowadzamy usługę głownie dla klienta indywidualnego - przysłowiowego Kowalskiego, który poszukuje nowego auta dla siebie. Wchodzimy w kategorię, która potocznie nazywana jest auto abonamentem. Istotą usługi jest niska opłata miesięczna. Jej wysokość kalkulowana jest w oparciu o utraconą w czasie użytkowania wartość pojazdu."

W Sixt DriveSmart by BP klient otrzymuje w racie wszystko, aby nie ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z użytkowaniem auta - od pełnego pakietu ubezpieczenia, przez 24 Assistance, opiekę serwisową, na oponach zimowych kończąc.

Dzięki Partnerstwu z BP oferowane są jeszcze karty paliwowe, dzięki którym można płacić mniej za paliwo oraz zyskać znacznie więcej korzyści. Szczegóły na stronie internetowej www.sixtdrivesmart.pl

REKLAMA

Dla kogo Sixtdrivesmart by BP?

Oferta Sixtdrivesmart dostępna jest w całej Polsce. Na prawie 550 stacjach BP klienci będą mogli dowiedzieć się o programie, a wynajmujący otrzymają kartę paliwową BP, która umożliwia zakup paliwa na stacjach BP w specjalnej cenie oraz wiele promocji. Atutem może być też bezgotówkowe rozliczanie zakupu paliwa.

Program to przede wszystkim komfort, jak również możliwość korzystania z nowego samochodu na specjalnych, atrakcyjnych warunkach najmu. W ofercie znajdują się bogato wyposażone auta wielu marek, w każdym segmencie, począwszy od aut miejskich, a na SUV-ach kończąc. Okres najmu waha się od 6 do 24 miesięcy.

Sixt DriveSmart by BP to także niska opłata miesięczna, bez kosztów wstępnych oraz szeroki wachlarz świadczeń zawartych w cenie: pełne ubezpieczenie AC/OC, 24h Assistance, opony zawsze dopasowane do sezonu, opieka serwisowa.

Na bohatera kampanii wybrany został Fiat 500, ze względu na rozsądną cenę auta, nowoczesny wygląd, bliskość fabryki Fiata i niską cenę wynajmu.

Bartłomiej Brzozowski, Fleet Manager w FCA Poland: "Projekt współtworzony z wypożyczalnią samochodów Sixt oraz siecią paliw BP jest spójny z obecnymi trendami rynkowymi i daje możliwości wypożyczenia samochodów w łatwy sposób. Cieszymy się, że FCA Poland może być częścią tego przedsięwzięcia i że nasze designerskie Fiaty 500 będą obecne na stacjach paliw BP. Wierzymy, że to dopiero początek współpracy i że będziemy ją kontynuować w najbliższym czasie."

REKLAMA

REKLAMA

Prosty wynajem

W motoryzacji zawsze liczy się szybkość, wygoda i niezawodność – taka właśnie jest nowa usługa. Jak to zrobić

  1. Wchodzisz na naszą stronę www.sixtdrivesmart.pl
  2. Wybierasz auto dla siebie, określasz okres umowy oraz limit przebiegu
  3. Rezerwujesz auto, wypełniając prosty wniosek, służący do oceny wiarygodności finansowej

Formalności związane z umową ograniczone są do niezbędnego minimum, liczy się wygoda i bezpieczeństwo. Rozpatrzenie wniosku trwa zwykle kilka dni, po tym czasie przesyłana jest, na wskazany adres, gotowa umowa do podpisu.

Gdy podpisana umowa dotrze do bazy, zamawiane jest wybrane przez klienta auto. Samochód jest gotowy do odbioru w określonym terminie w dogodnym dla klienta punkcie Sixt Rent a Car.

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA