XIII Zlot Plejad - "13" już za nami

Tegoroczna edycja Zlotu Plejad zgromadziła właścicieli aut Subaru nad polskim morzem, niedaleko Kołobrzegu. Impreza jak co roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a atrakcji dla fanów Subaru nie brakowało.

XIII Zlot Plejad

Zlot Plejad jest corocznym spotkaniem miłośników, fanów i właścicieli samochodów Subaru. W przeszłości spotkania odbywały się na malowniczych terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w Beskidach, na Kaszubach czy też na Mazurach. Trzynasta edycja Zlotu Plejad zgromadziła fanów marki Subaru w nadmorskim Dźwirzynie.

REKLAMA

W dniach 26-29 maja do Dźwirzyna zjechało aż 650 osób, które utożsamiają się z marką Subaru. Spotkanie pozwala nie tylko zwiedzić najładniejsze rejony Polski, ale i miło spędzić czas w gronie przyjaciół, wymienić doświadczenia oraz przede wszystkim dobrze się bawić.

Marka Subaru to od wielu lat synonim rajdowych emocji, dlatego na każdym Zlocie Plejad nie brakuje elementów rywalizacji. Organizatorzy trzynastej edycji przygotowali cztery trasy - turystyczno-szosową, turystyczno-terenową, terenową i szosową. Na każdej z nich uczestnicy musieli zmierzyć się z wieloma zadaniami i wykazać się umiejętnościami w prowadzeniu samochodu - przejazd w głębokim błocie czy sprawne pokonanie slalomu. W sumie cztery różne trasy pokonało 245 załóg. Impreza pozwoliła na sprawdzenie w boju nowych modeli Subaru - Forestera i Outbacka. Oczywiście nie zabrakło również kultowych Imprez.

Ci, którzy uwielbiają fotografować mogli wziąć udział w konkursie na najlepsze zdjęcie wykonane podczas zlotu. Jury konkursu przyznawało nagrody w kategorii ludzie, zabytki lub krajobrazy.

Tegoroczna "13" okazała się liczbą szczęśliwą, a następne spotkanie fanów marki Subaru już za rok! 

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA