Z Mini na wakacje: Clubvan Camper, Cowley i Countryman ALL4 Camp

Anglicy przygotowali gamę koncepcyjnych pojazdów idealnych na wakacyjny wojaż - oto Clubvan Camper, Cowley i Countryman ALL4 Camp.

Wakacyjna gama Mini
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 86 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Clubvan Camper został opisany jako "najmniejszy na świecie luksusowy kamper". Oferuje on miejsce noclegowe dla jednej osoby, małą kuchenkę z butlą na gaz i lodówkę. Dach wykonany jest ze szkła (otwierany). Oprócz tego Clubvan Camper jest wyposażony w nawigację i mały prysznic z własnym zbiornikiem wody.

Mini Cowley oferuje już dwa miejsca do spania, kuchenkę gazową z dwoma palnikami, a także zbiornik wody z pompą i zlewem. Akumulator pokładowy jest ładowany dzięki panelom słonecznym. 230-voltowe gniazdko może z kolei podładować system TV/DVD, lodówkę i system audio. Przyczepka waży mniej niż 300 kg i ma składane okna.

MINI Countryman ALL4 Camp ma namiot montowany na dachu (pomieści dwie osoby). Może być on wymontowany "na ziemię", kiedy przychodzi czas na nocleg. Dzięki specjalnym szynom również transport rowerów w tym koncepcie nie powinien stanowić problemu.

Niestety żaden z "wakacyjnej" trójki "miniaków" nie ma szans na wejście do produkcji seryjnej.

amis

 

REKLAMA