Z nowym silnikiem – Mitsubishi Lancer

Mitsubishi Lancer
Mitsubishi Lancer
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 45 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

To bardzo ważny model dla polskiego przedstawiciela Mitsubishi Motors, gdyż szacuje się, że aż 80% klientów zdecyduje się na auto z tą właśnie jednostką napędową. Dynamiczny i elastyczny silnik 1.8 pozwala na rozpędzenie auta do prędkości 100 km/h w 9,8 sekundy i osiągnięcie prędkości maksymalnej 204 km/h.

Lancer Sedan 1.8 wyróżnia się także korzystną ceną - jest ona wyższa od ceny Lancera 1.5 Invite jedynie o 3000 zł. Oprócz dwóch silników benzynowych Lancera Sedan napędza także 2-litrowy silnik Diesla o mocy 140 KM.

W standardowym wyposażeniu tego auta znajduje się między innymi system Aktywnej Stabilizacji Toru Jazdy i Kontrola Trakcji (ASTC), ABS z EBD, 9 poduszek bezpieczeństwa, manualna klimatyzacja, centralny zamek sterowany pilotem w kluczyku oraz przednie i tylne szyby elektryczne.

W wersji Invite, która cieszy się największą popularnością w Polsce, znajdziemy także zestaw głośnomówiący bluetooth, automatyczną klimatyzację, aluminiowe, 16-calowe obręcze kół, elektryczne lusterka i klamki w kolorze nadwozia, skórzane koło kierownicy z przyciskami sterującymi radiem, 6 głośników, i chłodzony schowek.

Ceny Mitsubishi Lancera 1.8 Invite rozpoczynają się od 69 990 zł.

Źródło: Mitsubishi

Zobacz także:
REKLAMA