REKLAMA

Zachowaj dystans, ale nie trać kontaktu z "auto motor i sport"

 
W związku epidemią koronawirusa wprowadzamy możliwość zakupu magazynu „auto motor i sport” w przystępny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu. O 30 proc. taniej oferujemy archiwalne oraz najnowsze numery w formie elektronicznej, a także możliwość wysyłki magazynu w wersji papierowej. 
auto motor i sport auto motor i sport
auto motor i sport
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 454 000 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Kup wydanie cyfrowe:
https://e.mpp.pl/

Kup wydanie papierowe:
https://www.auto-motor-i-sport.pl/archiwum...

Najnowsze wydanie miesięcznika „auto motor i sport” oraz numery archiwalne są teraz tańsze o 30 procent. Magazyn dostępny jest w wirtualnym kiosku jako e-wydanie na komputer, tablet czy smartfon. Oznacza to, że bez wychodzenia z domu, a więc całkowicie bezpiecznie, możecie otrzymać pełny dostęp do treści, nad którymi nasza redakcja pracowała przez ostatni miesiąc.

W najnowszym numerze miesięcznika auto motor i sport :

    • Okładkowym tematem najnowszego numeru jest test opon letnich – sprawa coraz bardziej na czasie, patrząc na wiosenną aurę. Testujemy tym razem produkty jedenastu marek, w rozmiarze 225/45 R18 – na suchej i mokrej nawierzchni.
    • Uwadze czytelników polecamy również test pierwszego elektrycznego modelu marki – Porsche Taycana. Przeczytacie o naszych wrażeniach z jazdy tym 761-konnym pociskiem na kołach.
    • Czy Alfa Romeo zasługuje na opinię o nadmiernej awaryjności? Ten temat sprawdzamy, prezentując wyniki długodystansowego testu Alfy Romeo Giulii z silnikiem diesla, która pokonała 50 tys. kilometrów.
    • Gorące premiery na rok 2020

A to wszystko zaledwie wycinek tego, co znajdziecie w kwietniowym numerze „auto motor i sportu”. Zapraszamy do zakupu e-wydania w promocyjnej cenie, a także do prenumerowania naszego miesięcznika. Życzymy zdrowia i wytrwałości oraz przyjemnej lektury naszego magazynu!

Zobacz także:

#Zostań w domu i podkręć obroty

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA