Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Zapowiedź nowego Murano

Tegoroczne targi motoryzacyjne w Nowym Jorku będą miejscem premiery nowej generacji Nissana Murano.

Nissan Murano

Choć Nissan Murano znany jest również i europejskim kierowcom, to jednak jego najważniejszym rynkiem zbytu pozostają Stany Zjednoczone. W Europie Nissan stawia zdecydowanie bardziej na Qashqaia czy X-Traila. Na amerykańskim rynku pierwsza generacja Murano pojawiła się 11 lat temu i została stworzona przez amerykańskie biuro stylistyczne japońskiego koncernu.

Jak będzie wyglądać najnowsza odsłona tego modelu? Choć Nissan opublikował pierwszą fotkę oraz króciutki teaser zapowiadający nowe Murano, to jednak tak naprawdę niewiele jeszcze z nich wynika. Można wnioskować, iż upodobni się do swoich braci (modeli Qashqai czy X-Trail). Nissan zapowiada jednocześnie, iż wnętrze auta będzie o wiele bardziej nowoczesne, pojawią się lepszej jakości materiały oraz nowoczesne technologie, które mają zadbać o bezpieczeństwo podróżujących, a także zapewnić kontakt ze światem.

A co pod maską? Na szczegółowe dane techniczne Nissana Murano musimy jeszcze trochę poczekać. Przypomnijmy, że oferowany na rynku Murano był dostępny z 3,5-litrową jednostką V6 o mocy 245 oraz 2,5-litrowym dieslem, rozwijającym moc 190 koni mechanicznych.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 54 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij