Zdjęcia BMW M2 wyciekły przed premierą

BMW M2 nadchodzi. Szybkie coupe ma pojawić się oficjalnie 14 października. Ale dzięki BWM Blog już wiemy (prawie) jak będzie wyglądało nowe dziecko M Gmbh.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

BMW M2 w delikatnym kamuflażu zostało przyłapane gdzieś w Niemczech. Bawarczycy już zapowiedzieli nowy model, a na torze Nurburgring trwały testy najnowszego dzieła BMW M.

REKLAMA

Na zdjęciach od BMW Blog widzimy auto niemalże w całości. Zakamuflowane są tylko niektóre części karoserii. Z przodu zamontowano zderzak z charakterystycznym wlotem powietrza i grillem w kształcie plastra miodu, znanego np. z BMW 1M.

Tylna cześć auta to także klasyka spod znaku "M". Szeroki zderzak z dwiema podwójnymi końcówkami układu wydechowego. Na tylnej klapie dodatkowo zamontowano delikatny spoiler. Felgi zapożyczono z modelu M3, z którego prawdopodobnie pochodzi też lakier Long Beach Blue.

Pod maską gości 3-litrowy motor R6 z podwójnym turbo o mocy 370 KM i 465 Nm (500 Nm z funkcją overboost). Producent deklaruje, że M2 przyspiesza do setki w 4,5 s, prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 250 km/h. Auto posiada tablice rejestracyjne z Lipska, gdzie prawdopodobnie będzie produkowane. Oficjalną premierę wyznaczono na 14 października. Czekamy.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA