Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Zdjęcia BMW M2 wyciekły przed premierą

BMW M2 nadchodzi. Szybkie coupe ma pojawić się oficjalnie 14 października. Ale dzięki BWM Blog już wiemy (prawie) jak będzie wyglądało nowe dziecko M Gmbh.

BMW M2 w delikatnym kamuflażu zostało przyłapane gdzieś w Niemczech. Bawarczycy już zapowiedzieli nowy model, a na torze Nurburgring trwały testy najnowszego dzieła BMW M.

Na zdjęciach od BMW Blog widzimy auto niemalże w całości. Zakamuflowane są tylko niektóre części karoserii. Z przodu zamontowano zderzak z charakterystycznym wlotem powietrza i grillem w kształcie plastra miodu, znanego np. z BMW 1M.

Tylna cześć auta to także klasyka spod znaku "M". Szeroki zderzak z dwiema podwójnymi końcówkami układu wydechowego. Na tylnej klapie dodatkowo zamontowano delikatny spoiler. Felgi zapożyczono z modelu M3, z którego prawdopodobnie pochodzi też lakier Long Beach Blue.

Pod maską gości 3-litrowy motor R6 z podwójnym turbo o mocy 370 KM i 465 Nm (500 Nm z funkcją overboost). Producent deklaruje, że M2 przyspiesza do setki w 4,5 s, prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 250 km/h. Auto posiada tablice rejestracyjne z Lipska, gdzie prawdopodobnie będzie produkowane. Oficjalną premierę wyznaczono na 14 października. Czekamy.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 113 200 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij