Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Żegnaj Mitsubishi Eclipse

Mitsubishi Eclipse Mitsubishi Eclipse

Portal Automotive News donosi, że Mitsubishi planuje zakończyć produkcję wszystkich budowanych aktualnie w Stanach Zjednoczonych modeli I przygotować tamtejszą fabrykę na produkcję nowych. Znikną więc trzy modele - coupe Eclipse, sedan Galant i SUV Endeavor. Od 2014 roku ich miejsce zajmą modele oparte konstrukcyjnie na znanych także u nas modelach Lancer i Outlander. Podobno mają być one dostępne również w wersji hybrydowej i elektrycznej.

By być przygotowanym na wzrost cen paliw Mitsubishi do 2015 roku wprowadzi na rynek osiem modeli z silnikami elektrycznymi (w pełni elektrycznych i hybrydowych). Chce również mocno zwiększyć sprzedaż swoich modeli - do 2014 miałaby wzrosnąć o 37%, do poziomu 1,37 mln aut rocznie. W zeszłym roku sprzedaż modeli tej marki na świecie wzrosła o 3%. Czy macie pomysły co może zrobić Mitsubishi by osiągnąć zakładany, prawie 40-procentowy wzrost sprzedaży?

źródło: Automotive News

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 105 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Zostawić paletę modeli taka jaka jest (a przynajmniej Eclipsa), wprowadzić nowe jednostki (mogą być i elektryki) i zmniejszyć nieco cenę.
  ~Samuraj, 2011-01-21 21:03:27
 • avatar
  zgłoś
  Mitsubishi szykuje spore zmiany na rynku amerykańskim. Kilka modeli zniknie z salonów, z Eclipsem na czele.
  auto motor i sport, 2011-01-21 08:58:47
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij