[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

Zginął najbardziej zasłużony kierowca testowy Toyoty

 

W tragicznym wypadku samochodowym w Niemczech zginął Hiromu Naruse - najbardziej znany i niezwykle zasłużony kierowca testowy Toyoty. Trwa śledztwo wyjaśniające jak doszło do kolizji Lexusa LFA Nurburgring Edition, prowadzonego przez kierowcę Toyoty z BMW serii 3, którego dwaj pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Hiromu Naruse zaczął pracować w Toyocie w 1963 roku i szybko został uznany za jednego z najbardziej utalentowanych kierowców. Pod koniec lat sześćdziesiątych pomógł w stworzeniu kultowego modelu 2000GT i współprojektował wyścigowy model Toyota 7.

Naruse-san brał udział w tworzeniu każdego przełomowego modelu Toyoty. Współtworzył modele Sports 800, 1600GT, każdą kolejną generację modelu Celica. Również takie kultowe modele jak AE86, MR2, Supra czy Lexus IS, a nawet Toyota Prius drugiej generacji, powstały z jego udziałem.

W ciągu prawie 50 lat pracy dla Toyoty zyskał szacunek kierowców testowych i dziennikarzy z całego świata. Nazywany był "Mistrzem", a w jednej z biografii nazwano go "człowiekiem, który zna wszystkie drogi świata".

REKLAMA

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij