Zlatan Ibrahimović twarzą Volvo

"Ibra" zakończył niedawno kontrakt w Paris Saint-Germian i zaczyna nowy etap kariery. Na kilkanaście dni przed Euro 2016 podpisał nowy kontrakt, tym razem nie piłkarski a reklamowy, z Volvo.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 154 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

W nowej kampanii reklamowej były napastnik Paris Saint-Germain zmierza od początków w surowym szwedzkim Malmö aż po największe sportowe areny Świata.

Nie jest to pierwsza tego typu współpraca pomiędzy gwiazdą piłki, a producentem samochodów ze Skandynawii. Volvo Cars i Zlatan współpracowali w 2014 roku podczas kampanii modelu XC70. Ukazano wtedy tajemniczego piłkarza recytującego słowa szwedzkiego hymnu.

Jestem szczęśliwy mogąc pracować znów z Volvo. Widziałem nowe samochody, testowałem i jeździłem nimi. Myślę, że są fenomenalne. Tak jak ja, Volvo podąża swoją własną drogą i ma odwagę myśleć inaczej. Poprzednia kampania, którą tworzyliśmy była bardzo dobra, jednak tym razem hasłem kampanii jest Made by Zlatan, co wiele o niej zdradza – powiedział Zlatan.

Ścieżkę dźwiękową do nowej kampanii Volvo stworzył gwiazdor muzyki filmowej i zdobywca Oskara - Hans Zimmer. W swojej karierze stworzył muzykę do takich filmów jak Gladiator, Piraci z Karaibów, Incepcja czy Interstellar.

Zawsze byłem fanem szwedzkich ikon takich jak Abba czy Zlatan. Współpracując z Volvo i Zlatanem mogłem poczuć to, co najlepsze w Szwecji. – powiedział Hans Zimmer.

Zobacz także:
REKLAMA