[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Złomowisko pełne Citroenów DS

Kilkadziesiąt porzuconych i zardzewiałych Citroenów DS czeka na nowych nabywców. Niestety stan tych pojazdów pozostawia wiele do życzenia.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 440 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Na amerykańskim portalu ogłoszeniowym znaleziono ok. 40 porzuconych Citroenów DS. Wśród nich są modele DS19, DS21, DS23, a także wersje kombi. Oprócz napraw lakierniczych trzeba będzie też ingerować w mechanikę, bowiem żadne z tych aut nie jeździ. Pocieszeniem może być to, że zaraz obok placu, na którym stoją Citroeny zlokalizowany jest potężny magazyn z częściami, a jeśli potencjalny kupiec zdecyduje się na zakup kilku aut dostanie do nich części.

Ceny wahają się od 1000 do 4000 dolarów. Za dodatkowe 400 dolarów właściciel otrzyma dokumenty, dzięki którym będzie można zarejestrować samochód. Jedynym aspektem przyciągającym nowych klientów może być cena. Za najtańsze egzemplarze w opłakanym stanie w Niemczech trzeba zapłacić co najmniej 2 tys. euro. Najdroższe mogą kosztować nawet 40 tys. euro.

REKLAMA

Źródło: craigslist.org, mobile.de

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA