[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Złoty McLaren SLR 999 – rzecz gustu

McLaren, SLR 999 McLaren SLR 999

Jednych zachwyca oryginalnością, inni patrzą na nie z politowaniem, krytykując ostentacyjny przepych. Te różne oceny zawdzięcza pięciu kilogramom złota, które zużyto do pokrycia felg aluminiowych, wnętrz reflektorów i wielu elementów w kabinie.

Auto należy do szwajcarskiego projektanta Ueli Anlikera, który już od 35 lat ozdabia w ten sposób samochody. W tym projekcie oprócz złota wykorzystał także 600 rubinów, niektóre o średnicy 35 milimetrów.

Auto aktualnie wycenia się na 5 milionów franków szwajcarskich, czyli ponad 16 milionów złotych.

Jeśli ktoś czuje nieodparte pragnienie zobaczenia tego dziwa na żywo, powinien jeszcze w ten weekend wybrać się do Dortmundu, gdzie trwa impreza MY CAR tuning show, a opisywany McLaren jest jedną z jej głównych atrakcji.

zobacz galerię

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij