Zmiana polityki cenowej Citroena. Ceny lecą w dół

To pierwsza w Europie zmiana Citroena i nasz kraj ma zaszczyt być pierwszym, gdzie zaczną obowiązywać nowe ceny. Sprawdź szczegóły nowej polityki cenowej Citroena.

Citroen C4 Cactus
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 250 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Średnio ceny wszystkich modeli spadną aż 20%, ale za to znikną rabaty dealerskie. W gamie pojawi się nowa wersja More Live, która jest pochodną odmiany Live - najpopularniejszej w Polsce. Cała oferta zostanie uproszczona. Polski oddział Citroena zredukował ilość wersji ze 102 na 63, pozostawiając ilość możliwych opcji dodatkowych.

REKLAMA

W salonach Citroena bardzo skrupulatnie obserwowano ruch i zachowania klientów. I wyciągnięto odpowiednie wnioski. Średnio w ciągu kilku lat liczba wizyt w salonach spadła z 7 do 1,5. Coraz częściej kupujący przychodzą nie po rady, ale już po konkretne zamówienie. To popchnęło Citroena do zmiany polityki handlowej.

Dzięki tym zmianom Citroeny mają wolniej tracić na wartości. Widać, że Citroen stara się też odseparować od marki DS. Po obniżkach można kupić np. nowego C4 Cactusa za 49 900 zł, a C3 Picasso jest objęty największym rabatem w gamie - 18 200 zł. Czy zmiana cen spowoduje wzrost zainteresowania marką?

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA