Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Zmodernizowany Auris – galeria zdjęć

Toyota Auris 2010 Toyota Auris 2010

Zmiany na zewnątrz to czysta kosmetyka, obejmująca z przodu grill, zderzak i reflektory. Z tyłu zmodernizowane zostało wnętrze lamp oraz zderzak. W kabinie odnajdziemy lekko zmodyfikowaną konsolę środkową z nowym system nawigacji oraz klasyczne zegary z białym podświetleniem w miejsce poprzednich. Toyota dodała także miękki materiał nad zestawem instrumentów.

Pod powłoką nadwozia zmieniło się raczej niewiele. Główne nowości to zmodyfikowane nastawy układu jezdnego oraz nowe wspomaganie układu kierowniczego, które w końcu ma dawać odpowiednie poczucie kontaktu kół z nawierzchnią.

Między przednimi kołami Aurisa nadal pracują te same jednostki wysokoprężne i benzynowe, co w aucie sprzed liftingu. Jedyną nowością, na którą jeszcze musimy poczekać, jest odmiana hybrydowa, która swoją premierę święcić będzie podczas targów w Genewie.

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 83 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Modernizacja ciekawa, ale gdyby pierwsza generacja aurisa tak wyglądała, to podejrzewam że mielibyśmy do czynienia z większą popularnością tego modelu Toyoty. Tak się składa, ze Toyota od kilku już lat produkuje samochody przecietne. Przeciętne do tego stopnia, że słychać o nich tylko w momencie prezentacji, a potem sprzedaż sobie jakoś idzie. Niczym szczególnym modele te się nie wyróżniają, ani przestronnością wnętrza, ani mega bagażnikiem, ani osiągami/ekonomicznością. Po prostu rynkowe przeciętniaki. Może jest to sposób na bycie jednym z największych sprzedawców świata motoryzacji. Ja jednak już nieraz słyszałem opinie np. "kratkowców", że woleli latać corollą niż nowym aurisem i baaaardzo żałują, że musieli się przesiąść.
  zloty666, 2010-02-21 07:47:28
 • avatar
  zgłoś
  Do tej pory zmodernizowaną Toyotę Auris mogliśmy podziwiać raptem na kilku zdjęciach. Teraz japoński producent prezentuje pełną galerię tego odmienionego kompaktu.
  auto motor i sport, 2010-02-19 11:15:05
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij