Znamy ceny Vengi

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Nowe koreańskie auto zostało zaprojektowane w taki sposób, aby połączyć funkcjonalność oraz przestrzeń charakterystyczną dla niewielkich vanów z segmentu B (Opel Meriva, Nissan Note) z dynamiczną stylistyką nadwozia.

"Dokonaliśmy wszelkich starań, aby zarówno ceny jak i specyfikację Vengi dostosować do potrzeb naszego rynku i uzyskać jak najwyższy poziom konkurencyjności tego auta. Wraz ze świetnym produktem i 7 letnią gwarancją udało nam się zaoferować cenę, która zaczyna się już od 39 900 zł"- twierdzi Wojtek Szyszko, dyrektor Kia Motor Polska.

Oferta rynkowa Vengi obejmować będzie dwa silniki benzynowe o pojemności 1.4 oraz 1.6 litra i mocy odpowiednio 90 i 125 koni mechanicznych oraz dwie wysokoprężne jednostki napędowe o pojemności 1.4 litra w dwóch wariantach mocy.

Słabszy z nich dysponują mocą 75 koni mechanicznych i ma skrzynię pięciobiegową, natomiast mocniejszy wytwarza 90 koni mechanicznych i łączony jest ze skrzynią biegów o 6 przełożeniach.

Gamę silników Diesla zamyka 1,6-litrowiec o mocy 128 koni mechanicznych, oferowany ze skrzynię sześciobiegową. Wszystkie silniki spełniają normę czystości spalin Euro 5.

Auto dostępne jest w 4 wersjach wyposażenia do wyboru (S, M, L, XL). Kierowca Vengi będzie mógł dodatkowo "personalizować" swój pojazd korzystając z długiej listy wyposażenia dodatkowego. Najbardziej spektakularną z opcji jest uchylne i odsuwane, panoramiczne okno dachowe ze szkła o wielkości zbliżonej do powierzchni dachu, które zwiększa dopływ naturalnego światła dziennego do środka auta i potęguje poczucie przestronności jego kabiny.

Wśród dostępnych w pakietach lub osobno opcji znajdują się także m.in. system nawigacji satelitarnej, system Bluetooth dla telefonii komórkowej ze sterowaniem głosowym, automatyczna klimatyzacja , podgrzewane fotele przednie, tempomat oraz ogranicznik prędkości.

Urozmaiceniu wyglądu zewnętrznego Vengi służyć także mogą 16- i 17-calowe obręcze ze stopu lekkiego oraz głęboko przyciemniane szyby boczne. W wersji XL dostępny jest również  bezkluczykowy system aktywacji pojazdu z przyciskiem start/stop silnika, z funkcją zapobiegającą zatrzaśnięciu kluczyków we wnętrzu.

Pełny cennik Kii Vengi znajdziecie tutaj. Zapraszamy też do obejrzenia pełnej galerii zdjęć tego najnowszego koreańskiego auta. 

 

REKLAMA
Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA