Znamy datę premiery nowego "Top Geara"!

"Top Gear" na antenę telewizji BBC powróci 8 maja. W roli głównego prowadzącego wcieli się Chris Evans. Zobacz, czego możemy się spodziewać po nowym motoryzacyjnym show.

Chris Evans
fot. bbc.uk

Na razie nie jest jasne, kto mógłby stanąć obok Evansa na scenie programu "Top Gear". Pisaliśmy co prawda już o kandydatach, ale są to na razie czyste spekulacje. Dokładny zespół poznamy prawdopodobnie w przyszłym roku. W wywiadzie dla BBC1 Evans powiedział, że ekipa zaczyna już kręcenie nowych odcinków. Pierwszy ma odbyć się w USA, dokąd Chris poleci w styczniu. Zdjęcia mają zakończyć się 5. maja.

REKLAMA

Nie jest też pewne, czy Evans nie pozostanie sam na scenie programu, bez publiczności i partnerów. Być może będzie on prowadził go solo. Wiemy jednak, że nie zabraknie też Stiga (choć nie wiadomo kim będzie nowy kierowca wyścigowy w białym kombinezonie).

Nowy "Top Gear" będzie liczył 16 odcinków i wszystkie będzie można zobaczyć na kanale BBC2. Przypomnimy, że BBC chce wcześniej wyemitować, specjalny, świąteczny epizod motoryzacyjnego show jeszcze z udziałem starego trio.

Zobacz również:
REKLAMA