Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Znamy listę tegorocznych startów Adama Małysza

Adam, Małysz, RMF Caroline Team Adam Małysz w barwach RMF Caroline Team

Za kierownicą specjalnie przystosowanego do rajdów, terenowego Porsche Cayenne, Adam Małysz już rozpoczął treningi i przygotowania do przyszłorocznego Rajdu Dakar. Przed startem w tym najsłynniejszym, a zarazem najtrudniejszym, wyścigu świata Adam weźmie udział w kilku innych rajdach. W czerwcu zadebiutuje w prologu Rajdu Drezno-Wrocław, w lipcu będzie się ścigał w hiszpańskim rajdzie Baja España, w sierpniu wystartuje w rajdzie Hungarian Baja (na Węgrzech), a w październiku czekają go dwa rajdy w Afryce: Pharaons Rally (w Egipcie) oraz RMF Morocco Challenge (w Maroku).

Wszystko to by był w świetnej dyspozycji na przed najtrudniejszym wyzwaniem motoryzacyjnym - Rajdem Dakar 2012. Odbędzie się on w dniach 1-15.01.2012 na bezdrożach Chile, Argentyny i Peru. RMF Caroline Team wystawi w nim dwie załogi samochodowe i jednego zawodnika na quadzie. Samochodami będą się ścigać: Adam Małysz z pilotem Rafałem Martonem oraz Albert Gryszczuk z pilotem Michałem Krawczykiem, natomiast quadem pojedzie Łukasz Łaskawiec, który zadebiutował podczas ubiegłorocznego Dakaru i od razu zajął trzecie miejsce.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 62 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Zamiast "leć"? Toż to diametralna zmiana płaszczyzn (zawsze było z górki) i materiału (od śniegu po piach?). Oby samo podium niezmiennie służyło Adamowi (także w "innym sporcie", jakim jest w Dakar )
  airmatic, 2011-05-06 15:44:38
 • avatar
  zgłoś
  No i jedź Adam jedź.
  ~Samuraj, 2011-05-06 14:39:44
 • avatar
  zgłoś
  Nasz najbardziej utalentowany skoczek narciarski rozkręca się za kierownicą Porsche Cayenne w barwach RMF Caroline Team.
  auto motor i sport, 2011-05-06 10:40:53
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij