Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Znamy niemieckie ceny nowej Astry!

Opel Astra Opel Astra czwartej generacji

Za naszą zachodnią granicą cenniki Astry rozpoczynają się od 15 900 euro. Klient za taką kwotą otrzymuje samochód wyposażony w 1,4-litrowy silnik benzynowy o mocy 87 koni mechanicznych i takimi elementami wyposażenia, jak poduszki powietrzne przednie, boczne i kurtynowe, aktywne zagłówki, system ESP, elektrycznie sterowane szyby przednie, centralny zamek z pilotem, czy 16-calowe felgi.

Astra z podstawową jednostką napędową na rynek trafi dopiero na wiosnę 2010 roku, natomiast wcześniej za podstawowy model będzie "robiła" wersja napędzana także benzynowym silnikiem 1.4, ale o mocy 100 koni mechanicznych. Cena takiego auta to 16 900 euro. Najtańsza odmiana z 1,3-litrowym silnikiem wysokoprężnym, wypluwającym z siebie moc 95 koni mechanicznych to wydatek 19 390 euro. Będzie on dostępny także od wiosny.

Na niemieckim rynku Astra oferowana jest w czterech wariantach wyposażenia: Selection, Edition (od 17 400 euro), Sport oraz Cosmo. Co ciekawe, oba najwyższe poziomy wyposażenia w cennikach występują za tę samą kwotę, czyli 20 250 euro.

Polskich cen Opla Astry jeszcze nie znamy. Te pojawią się najprawdopodobniej pod koniec bieżącego roku.

Źródło: Samar

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 69 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij