Znamy niemieckie ceny nowej Astry!

Opel Astra
Opel Astra czwartej generacji
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 82 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Za naszą zachodnią granicą cenniki Astry rozpoczynają się od 15 900 euro. Klient za taką kwotą otrzymuje samochód wyposażony w 1,4-litrowy silnik benzynowy o mocy 87 koni mechanicznych i takimi elementami wyposażenia, jak poduszki powietrzne przednie, boczne i kurtynowe, aktywne zagłówki, system ESP, elektrycznie sterowane szyby przednie, centralny zamek z pilotem, czy 16-calowe felgi.

Astra z podstawową jednostką napędową na rynek trafi dopiero na wiosnę 2010 roku, natomiast wcześniej za podstawowy model będzie "robiła" wersja napędzana także benzynowym silnikiem 1.4, ale o mocy 100 koni mechanicznych. Cena takiego auta to 16 900 euro. Najtańsza odmiana z 1,3-litrowym silnikiem wysokoprężnym, wypluwającym z siebie moc 95 koni mechanicznych to wydatek 19 390 euro. Będzie on dostępny także od wiosny.

Na niemieckim rynku Astra oferowana jest w czterech wariantach wyposażenia: Selection, Edition (od 17 400 euro), Sport oraz Cosmo. Co ciekawe, oba najwyższe poziomy wyposażenia w cennikach występują za tę samą kwotę, czyli 20 250 euro.

Polskich cen Opla Astry jeszcze nie znamy. Te pojawią się najprawdopodobniej pod koniec bieżącego roku.

Źródło: Samar

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA