Znamy pełny skład Top Gear!

Sabine Schmitz, Chris Harris, Eddie Jordan, Rory Reid, Chris Evans, Matt LeBlanc  i oczywiście The Stig - oto nowy skład "Top Gear".

Prezenterzy Top Gear
fot. BBC

Po ogłoszeniu Matta Le Blanca nowym prezenterem "Top Gear", wszyscy zastanawiali się, kto jeszcze pojawi się w nowym składzie. Show startuje przecież już w maju, a dopiero teraz poznaliśmy cały zespół. Częściowo potwierdziły się spekulacje na temat nowego składu.

Do Chrisa Evansa dołączą Sabine Schmitz, Chris Harris, Eddie Jordan, Rory Reid, Matt LeBlanc i naturalnie Stig. Przybliżmy sylwetki czterech pierwszych osób, których nie znamy.

Sabine Schmitz, zwana "królową Nurburgringu" występowała kilkukrotnie w programie. Oprócz tego ma ogromne doświadczenie wyścigowe, więc naszym zdaniem idealnie pasuje to idei programu.

Chris Harris to jeden z najbardziej doświadczonych dziennikarzy motoryzacyjnych, jest także kierowcą wyścigowym, a jego filmiki biją rekordy na YouTube. "Top Gear jest programem, który pomógł mi ukształtować mój sposób postrzegania samochodów i obsesję na ich punkcie." - mówił Harris.

Eddie Jordan to irlandzki specjalista od Formuły 1. Ekscentryk, filantrop, założyciel teamu Jordan Grand Prix, w którym debiutował Michael Schumacher. Obecnie komentuje wyścigi F1 na kanale BBC1.

Człowiek, którego możecie nie znać to Rory Reid, brytyjski dziennikarz motoryzacyjny. Jest także prezenterem telewizyjnym, prowadzi program Gadget Geeks w Sky 1. Reid jest jedyną osobą w składzie, wybraną w kastingu, który zorganizowało BBC.

Oczywiście ostatnią niewiadomą pozostaje Stig i jego tożsamości zapewne szybko nie poznamy. Jednak możemy spekulować. Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że do Evansa dołączą Sabine Schmitz, Chris Harris oraz kierowca F1 David Coulthard. W oficjalnym składzie, który podało BBC go nie ma. Być może to on jest ubrany w biały kombinezon i kask?

REKLAMA