Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Znamy polskie ceny Audi RS3 Sportback

Najmocniejszy kompakt w segmencie premium - Audi RS3 Sportback wjeżdża do polskich salonów. Zobacz, ile kosztuje niemiecki sportowiec.

Audi RS 3 Sportback 2015

Audi RS3 Sportback mieliśmy okazję jeździć przy okazji porównania pięciu RS-ów, które już w lipcowym numerze 12 czerwca w kioskach. Teraz, najmocniejszy kompakt premium wchodzi do polskich salonów.

Auto mniejsze od Golfa kosztuje w podstawie - uwaga - 257 670 zł. Sporo. Ale trzeba na to auto spojrzeć nie jak na A3, a RS3. A to już zupełnie inna bajka. Na ulicy RS3 Sportback jest szybszy niż wszystko inne dookoła, a brzmi tak, jak małe Lamborghini. Wrażenia z jazdy są podobne.

Za ćwierć miliona złotych dostajemy auto z 2.5-litrowym silnikiem TFSI o mocy 367 KM, automatyczną skrzynią S-tronic, diodowymi reflektorami, progresywnym układem kierowniczym, czy szeroko rozwinięty system poduszek powietrznych.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Audi RS3 Sportback z piskiem opon wjeżdża do polskich salonów. Cena, jak za hatchbacka tych rozmiarów jest kosmiczna, jak za auto, które frajdę z jazdy wylewa wiadrami i brzmi jak Lamborghini to półdarmo. Zobacz, ile kosztuje RS3 Sportback w Polsce.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Znamy-polskie-ceny-Audi-RS3-Sportback,19795,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-05-21 11:51:29
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij