[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Znamy polskie ceny Citroena C3 Aircross

Citroen C3 Aircross ujrzał światło dzienne. Model zastępujący w gamie C3 Picasso ma teraz więcej z SUV-a, niż z minivana.

Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross

Citroen Polska wprowadza do oferty nowy kompaktowy SUV o nazwie C3 Aircross. Nowy na rynku model wyróżnia szeroka możliwość personalizacji, obejmująca aż 90 kombinacji wyglądu zewnętrznego i pięć możliwości wystroju wnętrza.

W aucie znajdą się ponadto zaawansowane technologie, obejmujące 12 systemów wspomagania prowadzenia. Ceny nowego SUV-a Citroena rozpoczynają się od 52900 złotych. Nowego Citroena C3 Aircross można już przedpremierowo zamawiać w polskiej sieci marki.

W ramach wyposażenia seryjnego wersji LIVE, która otwiera polski cennik Citroena C3 Aircross, wyposażonego wbenzynowy silnik 1.2 PureTech o mocy 82 KM, otrzymamy między innymi:

 

  • system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości
  • asystenta ruszania na wzniesieniach
  • kontrolę ciśnienia w ogumieniu
  • alarm niezamierzonego przekroczenia linii
  • Coffee Brake Alert
  • ABS, REF, AFU,ESP + ASR
  • kierownicę regulowaną w dwóch płaszczyznach
  • tempomat z ogranicznikiem prędkości

Będąc konstrukcją bliźniaczą do Opla Crosslanda X oraz nowego Peugeota 2008, Citroen C3 Aircross ma 4,15 m długości. Jak obiecuje producent, ilość miejsca w kabinie oraz możliwości jej szerokiej aranżacji są jednymi z najlepszych w klasie.

REKLAMA

REKLAMA

Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross

Dość powiedzieć, że tylna kanapa jest przesuwna, i to w dwóch częściach, a fotel pasażera można złożyć, uzyskując możliwość przewozu przedmiotów o długości 2,4 metra. Z kolei pojemność bagażnika, w zależności od ustawienia tylnego rzędu to 410-520 litrów.

REKLAMA

Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross

Jak na młodzieżowe auto przystało, do dyspozycji kierowcy i pasażera jest 7-calowy ekran systemu informacyjno-rozrywkowego, indukcyjne ładowanie telefonu czy duża liczba schowków na drobiazgi.

REKLAMA

REKLAMA

Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross

Jeśli chodzi o napęd Citroena C3 Aircross, nie dostaniemy w nim wersji 4x4. Siły napędowe trafią wyłącznie na przednią oś, przy czym wsparciem na śliskiej i luźnej nawierzchni będzie system Grip Control, będący elektroniczną blokadą mechanizmu różnicowego.

REKLAMA

Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross

Gama silników to trzycylindrowe jednostki benzynowe 1,2 PureTech o  mocy od 82 KM w wersji wolnossącej, po 110 i 130 KM w wydaniu z turbodoładowaniem. Silniki Diesla to dwa warianty mocy (100 i 120 KM) czterocylindrowej jednostki 1,6 BlueHDI.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij