[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Znamy polskie ceny Lexusa LS

Nowy Lexus LS wchodzi do sprzedaży w Polsce. Rywal Audi A8 i Mercedesa Klasy S kosztować będzie od 490 tys. złotych.

Lexus LS Lexus LS

Lexus LS piątej generacji jest dłuższy i szerszy od poprzednika, a do tego nieco niższy - dokładnie o 1,5 centymetra. Wsiadanie do luksusowego wnętrza ułatwić ma system, który dostępny jest jedynie w wersji z pneumatycznym zawieszeniem.

Po odryglowaniu drzwi pilotem, samochód lekko się podnosi, a boczne profile fotela odchylają się, ułatwiając zajęcie miejsca.

W nowym Lexusie LS wolnossący silnik V8 został zastąpiony podwójnie doładowaną jednostką V6. Przy jego konstrukcji skorzystano z doświadczenia koncernu Toyota w sportach motorowych.

 

Lexus LS Lexus LS

Moc 421 koni mechanicznych oraz maksymalny moment obrotowy sięgający 600 Nm przewyższają parametry poprzedniego silnika V8, a przy tym nowa jednostka zużywa odpowiednio mniej paliwa. Na sprint od 0 do 100 km/h limuzyna potrzebuje raptem 4,5 sekundy.

Napęd przekazywany jest na cztery koła za pośrednictwem pierwszej w tym segmencie przekładni automatycznej o aż 10 przełożeniach, znana z rasowego Lexusa LC. Przełączanie poszczególnych biegów jest tu niemal tak szybkie, jak w przekładniach dwusprzęgłowych.

Lexus LS Lexus LS

Ile kosztuje nowy Lexus LS? Jak wspomnieliśmy na początku, jego cena zaczyna się od poziomu 490 tys. złotych za wersję Elegance z napędem hybrydowym lub 510 tys. złotych za "zwykłą", spalinową odmianę.

Topowa wersja Lexusa LS nazywa się Omotenashi, co oznacza japońską gościnność. Ten model wyceniony jest na 650 tys. złotych za model hybrydowy LS 500h lub 670 tys. złotych za LS 500.

Lexus LS Lexus LS

Co znajdziemy w wyposażeniu? Lista jest bogata, bo oprócz wyboru trybu jazdy, dostępny jest system audio firmy Mark Levinson, czterostrefowa klimatyzacja automatyczna czy podgrzewane i wentylowane siedzenia.

Ale to nie koniec. Lexus LS oferuje też m.in. kanapę tylną z opcją masażu Shiatsu czy przednie fotele z 28-punktową regulacją elektryczną.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 510 000 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij