Znamy polskie ceny Priusa

Toyota Prius
Toyota Prius
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 120 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Podstawowa odmiana auta, czyli Luna, dostępna jest w cenie od 99 900 zł. Prius na swoim pokładzie posiada kompletne wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa, jak poduszki powietrzne (przednie, boczne, kurtyny powietrzne i poduszka kolanowa), aktywne zagłówka oraz systemy wspomagające kierowcę w czasie jazdy - ABS, EBD, BA, VSC+ (ESP), czy też system wspomagający ruszanie pod górę (HAC).

Prius w wersji Luna porusza się na 15-calowych felgach z lekkich stopów, posiada automatyczną klimatyzację, elektrycznie regulowane szyby z przodu i z tyłu, centralny zamek ze zdalnym sterowaniem oraz system audio z sześcioma głośnikami i możliwością odtwarzania plików MP3 oraz WMA.

W standardzie auto wyposażone jest także w wyświetlacz projekcyjny typu HUD, przekazujący informacje o prędkości i tybie jazdy na przedniej szybie.

Toyota do Priusa oferuje cztery pakiety dodatkowego wyposażenia - Komfort (3000 zł), Nawigacja (9000 zł), Szyberdach (5000 zł) oraz Skóra + Bezpieczeństwo (13 000 zł). W cennikach auto występuje jeszcze w droższej odmianie Sol za 104 900 zł oraz w najdroższej Prestige za 112 900 zł.

Przypomnijmy, że Prius napędzany jest 1,8-litrowym silnikiem VVT-i, pracującym w cyklu Atkinsona i wytwarzającym moc 98 koni mechanicznych. Do pary jednostka benzynowa ma silnik elektryczny o mocy 80 koni mechanicznych. Według Toyoty, jej hybrydowe auto średnio na pokonanie dystansu 100 km potrzebuje 3,9 litra benzyny (na kołach 15-calowych).

Obecnie w salonach japońskiej marki trwa wyprzedaż poprzedniego Priusa, który oferowany jest w promocyjnej cenie od 89 900 zł.

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA