Zniszczone BMW M3 prosto z planu Mission: Impossible

Jeden z przedstawicieli BMW M w Niemczech wystawił w swoim salonie zniszczony egzemplarz BMW M3, które brało udział w filmie Mission: Impossible - Rogue Nation. 

fot. bimmertoday.de
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 122 000 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Piąta już część filmów z serii Mission: Impossible będzie nie lada gratką dla miłośników szybkich aut z biało-niebieską szachownicą na masce. „Rogue Nation” będzie bowiem wypełnione popisami kaskaderskimi oraz pościgami z BMW M3 w roli głównej. Podczas kręcenia scen do filmu wiele egzemplarzy tego ostrego sedana zostało zniszczonych. Jeden z nich, w ramach atrakcji, został wystawiony do oglądania dla odwiedzających salon BMW M w niemieckiej miejscowości Garching.

REKLAMA

Widok zdewastowanej na potrzeby filmu, pomalowanej na kolor Silverstone Metallic M-trójki może niektórym podnieść ciśnienie. Dziury po pociskach na klapie bagażnika nie zostawiają złudzeń – M3 było pod ostrzałem. Podziurawiony tył to jednak nie jedyne „pamiątki”, jakie BMW ma po udziale w scenach kina akcji. Mocno pokiereszowany jest również cały bok sedana, a i przedni zderzak nosi na sobie znaki po pościgach pełnych niecodziennych manewrów. We wnętrzu tego egzemplarza M3 też zaszły zmiany na potrzeby filmu. Zauważyć można dodatkowe okablowanie wystające z niechlujnie rozebranego tunelu środkowego i lepiej trzymające, zapewniające większe bezpieczeństwo kaskaderom pasy.

Przypominamy, że najnowsza część Mission: Impossible – Rogue Nation ma wejść do kin pod koniec bieżącego roku, 25 grudnia.

 

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA