[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Zniszczone BMW M3 prosto z planu Mission: Impossible

Jeden z przedstawicieli BMW M w Niemczech wystawił w swoim salonie zniszczony egzemplarz BMW M3, które brało udział w filmie Mission: Impossible - Rogue Nation. 

fot. bimmertoday.de

Piąta już część filmów z serii Mission: Impossible będzie nie lada gratką dla miłośników szybkich aut z biało-niebieską szachownicą na masce. „Rogue Nation” będzie bowiem wypełnione popisami kaskaderskimi oraz pościgami z BMW M3 w roli głównej. Podczas kręcenia scen do filmu wiele egzemplarzy tego ostrego sedana zostało zniszczonych. Jeden z nich, w ramach atrakcji, został wystawiony do oglądania dla odwiedzających salon BMW M w niemieckiej miejscowości Garching.

Widok zdewastowanej na potrzeby filmu, pomalowanej na kolor Silverstone Metallic M-trójki może niektórym podnieść ciśnienie. Dziury po pociskach na klapie bagażnika nie zostawiają złudzeń – M3 było pod ostrzałem. Podziurawiony tył to jednak nie jedyne „pamiątki”, jakie BMW ma po udziale w scenach kina akcji. Mocno pokiereszowany jest również cały bok sedana, a i przedni zderzak nosi na sobie znaki po pościgach pełnych niecodziennych manewrów. We wnętrzu tego egzemplarza M3 też zaszły zmiany na potrzeby filmu. Zauważyć można dodatkowe okablowanie wystające z niechlujnie rozebranego tunelu środkowego i lepiej trzymające, zapewniające większe bezpieczeństwo kaskaderom pasy.

REKLAMA

Przypominamy, że najnowsza część Mission: Impossible – Rogue Nation ma wejść do kin pod koniec bieżącego roku, 25 grudnia.

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij