Zobacz pierwsze zdjęcia nowej Kii

Kia zapowiada nowy model, który w sprzedaży pojawi się w 2016 roku. Auto na razie widnieje na pierwszych szkicach, a najważniejsze pytanie brzmi: czy Kia Cadenza trafi do Europy?

Kia Cadenza 2016
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Projektanci Kii szykują ciekawy projekt. Szkic zdradza, że Cadenza otrzyma nowy kształt reflektorów oraz inaczej, wydaje się ostrzej narysowany grill. Przód auta dostanie zderzak z agresywnymi liniami i reflektorami LED.

REKLAMA

W tylnej części ładnie prezentuje się kompozycja łącząca nowe światła z tylnym zderzakiem oraz symetrycznymi końcówkami układu wydechowego. Do tego górna część tylnej klapy została uformowana w subtelny spojler.

Kia Cadenza 2016

Na razie Koreańczycy nie mówią nic na temat technicznych szczegółów, ale auto powinno zostać wyposażone w benzynowy silnik 3,3 l V6 o mocy 296 KM i 345 Nm. W podstawowej wersji może pojawić się motor czterocylindrowy turbo o pojemności dwóch litrów, który będzie wspierany przez turbodoładowanie.

Kia Cadenza 2016

Na razie nie można wykluczyć, że Kia wprowadzi nową Cadenzę na rynek Europy. Zwłaszcza, że siostrzany Hyundai Genesis zebrał dobre opinie na Starym Kontynencie.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA