Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Zostań Miss Need for Speer Underground?

Need for Speed Undercover Need for Speed Undercover

To, co od zawsze interesuje mężczyzn, to piękne kobiety i szybkie samochody. Dlatego firme Electronic Arts postanowiła połączyć oba światy - świat szybkich samochodów z gry Need for Speed Undercover i pięknych kobiet w konkursie Miss Need for Speed.

Odważne dziewczyny mogą zgłaszać swoje kandydatury na www.fotka.pl/missforspeed, natomiast mężczyźni mogą głosować na tę, według nich najładniejszą.

Konkurs potrwa do 19 grudnia i składa się z dwóch etapów. W pierwszym, internauci głosują na wszystkie zgłoszone kandydatki, natomiast w drugim weźmie udział 50 dziewczyn, które zdobyły najwięcej głosów w pierwszym etapie.

W drugiej turze spośród 50 kandydatek, internauci wybierają dziesięć pań, które następnie staną przed jury złożonym z przedstawicieli jednego z magazynów dla mężczyzn oraz firmy Electronic Arts. Wybrana przez jury dziewczyna wygra profesjonalną sesję.

W ciągu pierwszych dni konkursu zgłosiło się do niego ponad 600 kandydatek, na które już oddano ponad 83 tysiące głosów! Więcej szczegółów, w tym dokładny regulamin, znajdziecie na stronie konkursowej www.fotka.pl/missforspeed.

Źródło: Electronic Arts

 

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  no niezle, laski niczego sobie gra tez fajna kupiłem sobie i nie narzekam na zakup, do tego klikam na takak jedna, chcialbym ja w CKM'ie zobaczyc
  ~hryter, 2008-12-03 12:39:03
 • avatar
  zgłoś
  fajna promocja moim zdaniem. poza tym świetna bedzie dokładka w marcu - ja klikam sobie na jedna lale, co to moim zdaniem miss Polski nastena powinna byc
  ~folast, 2008-12-02 16:56:19
 • avatar
  zgłoś
  Ktoś chyba bardzo szybko pisał ten tytuł Need for SpeeD UnderCOVER Undeground to zamierzchłe czasy, poprzednik Underground 2, Most Wanted, Carbon, Pro Street i właście Undercover
  ~Motomaniaq, 2008-11-29 12:34:29
 • avatar
  zgłoś
  Każda dziewczyna, która chce, może wziąć udział w konkursie na Miss Need for Speed i zostać twarzą gry wyścigowej Need for Speer Underground! Nagrodą będzie sesja w jednym z magazynów dla mężczyzn.
  auto motor i sport, 2008-11-27 16:08:13
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij