Zostań Miss Need for Speer Underground?

Need for Speed Undercover
Need for Speed Undercover

To, co od zawsze interesuje mężczyzn, to piękne kobiety i szybkie samochody. Dlatego firme Electronic Arts postanowiła połączyć oba światy - świat szybkich samochodów z gry Need for Speed Undercover i pięknych kobiet w konkursie Miss Need for Speed.

Odważne dziewczyny mogą zgłaszać swoje kandydatury na www.fotka.pl/missforspeed, natomiast mężczyźni mogą głosować na tę, według nich najładniejszą.

Konkurs potrwa do 19 grudnia i składa się z dwóch etapów. W pierwszym, internauci głosują na wszystkie zgłoszone kandydatki, natomiast w drugim weźmie udział 50 dziewczyn, które zdobyły najwięcej głosów w pierwszym etapie.

W drugiej turze spośród 50 kandydatek, internauci wybierają dziesięć pań, które następnie staną przed jury złożonym z przedstawicieli jednego z magazynów dla mężczyzn oraz firmy Electronic Arts. Wybrana przez jury dziewczyna wygra profesjonalną sesję.

W ciągu pierwszych dni konkursu zgłosiło się do niego ponad 600 kandydatek, na które już oddano ponad 83 tysiące głosów! Więcej szczegółów, w tym dokładny regulamin, znajdziecie na stronie konkursowej www.fotka.pl/missforspeed.

Źródło: Electronic Arts

 

REKLAMA