Zupełnie nowy "auto motor i sport"

10 powodów, dla których warto sięgnąć po nowy "auto motor i sport".

"auto motor i sport" po relaunchu

1. W żadnym innym magazynie nie znajdziesz tak profesjonalnych testów aut.

REKLAMA

Każdy nowy samochód dostępny na polskim rynku oceniamy według 250 kryteriów. Do pomiarów wykorzystujemy między innymi laserowy sprzęt pomiarowy i tor wyścigowy Hockenheim.

2. W żadnym innym magazynie nie znajdziesz tak szczegółowych ocen samochodów używanych.

Tylko redakcja "amis" przeprowadza tak dużo testów długodystansowych na polskich drogach, podczas których na dystansie 50 000 km sprawdzamy wszystkie właściwości auta i koszty jego eksploatacji. Kiedy samochód trafia na rynek wtórny, wiemy o nim wszystko. Dodatkowo współpracujemy z doświadczonymi mechanikami z całej Polski i instytutem Dekra, oceniającym m.in. spadek wartości samochodów.

3. W żadnym innym magazynie nie znajdziesz comiesięcznych raportów o problemach, potrzebach i bezpieczeństwie kierowców.

Inni opisują tylko samochody, my rozwiązujemy również dylematy ich użytkowników.

4. W żadnym innym miesięczniku nie znajdziesz tak pogłębionych informacji technicznych.

Zanim opublikujemy test opon zimowych, przez tydzień testujemy je m.in. na śniegach i lodach Finlandii. Zanim polecimy Ci bagażnik dachowy, samodzielnie zamontujemy i sprawdzimy te z aktualnej oferty na rynku, by dać Ci rzetelną poradę.

5. W żadnym innym magazynie nie znajdziesz tylu okazji rynkowych, zarówno wśród samochodów nowych, jak i używanych.

Nasi redaktorzy monitorują oferty wszystkich producentów, importerów, banków i firm leasingowych. Stale współpracujemy z portalem otoMoto.pl i Instytutem Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar.

6. W żadnym innym magazynie nie znajdziesz informacji o najlepiej sprzedających się samochodach w Polsce połączonej z analizą sukcesu sprzedaży.

Wszystkie ceny samochodów są na bieżąco uaktualniane na stronie www.auto-motor-i-sport.pl.

7. W żadnym innym magazynie nie znajdziesz tak szybkiej reakcji na potrzeby Czytelników.

Na naszej stronie internetowej oraz profilach "amis" na Facebooku, Twitterze i NK zamieszczamy ankiety, z których dowiadujemy się o jakich samochodach i problemach chcielibyście przeczytać w następnym numerze. W rubrykach takich, jak np. „Łowca okazji" nasi redaktorzy pomagają Czytelnikom dokonać najlepszych wyborów.

8. Żaden inny magazyn nie jest tak przejrzysty.

W"amis" łatwo znaleźć każdą interesującą informację przyporządkowaną do swojego działu, gdzie dane producenta są wyraźnie oddzielone od wartości testowych, a reklamy i promocje od treści redakcyjnych.

9. Żaden inny magazyn nie zapewni Ci tyle przyjemności z lektury.

Współpracują z nami najlepsi dziennikarze i fotograficy. Nasi redaktorzy są jurorami prestiżowego międzynarodowego konkursu Car of the Year, komentatorami wyścigów Formuły 1 i innych wydarzeń motoryzacyjnych. Razem z Tobą tworzymy najbardziej nowoczesny magazyn motoryzacyjny w Polsce.

10. Żaden inny magazyn nie jest Ci potrzebny, by wiedzieć, o czym się mówi w świecie motoryzacji, by podjąć właściwą decyzję przy zakupie auta, by nie wyrzucać pieniędzy w błoto i najważniejsze by za każdym razem bezpiecznie dojechać do celu.

Redakcja "auto motor i sport"

REKLAMA