[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

ix35 zamiast Tucsona

Hyundai ix35 Hyundai ix35

Nowe auto, bazujące na koncepcyjnym ix-ONIC-u, pokazanym podczas marcowej wystawy motoryzacyjnej, wyróżnia się ciekawą, nowoczesną sylwetką nadwozia, mocno odbiegającą od Tucsona.

ix35 mierzy 4410 mm długości, 1820 mm szerokości i 1650 mm wysokości, co oznacza, że jest dłuższy i szerszy, odpowiednio o 85 i 20 mm oraz niższy o 30 mm niż jego poprzednik.

Do napędu ix35 posłużą dwie dwulitrowe jednostki napędowe - benzynowa i turbodiesel. Pierwsza z nich wytwarza moc 166 koni mechanicznych, natomiast druga jest jeszcze silniejsza, produkując 184 konie mechaniczne.

Do współpracy z silnikami posłużą skrzynie sześciobiegowe - mechaniczna lub automatyczna. Moc z silnika ma być przenoszona albo na przednie koła lub na cztery.

Nowy Hyundai, którego opracowanie zajęło 36 miesięcy, pochłaniając kwotę 225 milionów dolarów, w Korei nadal oferowany będzie pod nazwą Tucson.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć nowego Hyundaia, jakie wypłynęły niedawno do Internetu.

Źródło: worldcarfans.com

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 86 490 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij